Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

Avangarde Mobilya ile Dekorasyon

  • 19-10-2020
  • 768

Avangarde mobilya son zamanlarda kişilerin yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği mobilya modelleri arasında yer almaktadır. Diğer modern ve sade mobilya modellerinden son derece farklı bir yapı da olan avangarde mobilyaları tercih ederek siz de birbirinden kusursuz ev dekorasyonlarına imza atabilirsiniz. Avangart dekor, piyasadaki en yenilikçi, orijinal tarzlardan biridir. Evinizi bu tarzda dekore etmek ona karakter, kişilik ve sadelik kazandıracaktır. Evinizi modernize etme ve onu ilginç yeni dekorlarla ayrı bir alana dönüştürme dürtüsü hissettiğiniz zamanlar vardır. Böyle hissediyorsanız, bu makaleyi okuyun. Ev dekorunun avangart tarzını size anlatacağız.

İnsanlar, günün sonunda oldukça yaygın olan formatlar ve fikirlerle geleneksel tasarımı sevme eğilimindedir. Bu nedenle avangarde mobilya günümüzde kişiler tarafından yoğun bir şekilde ilgi görmektedir.

Avangart Ev Dekorasyonu

Öncelikle bu tarzın neye benzediğini bilmelisiniz. Bunun seçtiğiniz mobilya türüyle çok ilgisi vardır. Avangart mobilyalar kendi adına konuşur ve bu ev dekorasyonu trendinde sadelik hakimdir.  Sandalyeler, kanepeler ve masaların hepsinin modern ve düzgün çizgileri olmalıdır. Bu, avangartı modernist bir evin dalgalılığından ayıran şeyin büyük bir kısmı. Bu tarz karmaşıklıkla ilgili değil izleyiciye dekorasyona girmesi için alan bırakmakla doğrudan ilgilidir.

Avangart Mobilya ve Renkler

Buradaki en sevdiğimiz fikirlerden biri renkleri birleştirmek. Tek bir alan için yalnızca iki veya üç renk kullanmalısınız. Avangart mobilyalar ile birbirinden şık ve göz alıcı renkleri birleştirerek muhteşem bir dekor elde edebilmeniz mümkündür.

Siyah ve Beyaz: Bu renkler hem duvarlar hem de mobilyalar için harikadır ve hoş bir uyum yaratacaktır. Üç duvarı beyaz ve bir siyaha boyamak da güzel bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Nötr Renkler: Kahverengi ve gri, beyaz ve gri, beyaz ve kahverenginin  bir kombinasyonu, bir alanı harika gösterebilecek harika, basit seçeneklerdir.

Beyaz ve Mor: Bu aynı zamanda harika bir kombinasyon elde etmenizi sağlar. Mor , diğer renklerin sahip olmadığı bir kişiliğe ve yoğunluğa  sahiptir.

Siz de birbirinden şık avangarde koltuk takımı, avangarde yatak odası gibi çeşitli mobilya modellerine Verha mobilya aracılığı ile sahip olmak için hemen harekete geçin.