Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

EVİNİZİN ŞIKLIĞI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

  • 20-10-2020
  • 740

Mobilyacılık bizim sanatımızdır. Bunun için her daim özgün tarzımızın, müşteri talebiyle başabaş gitmesi için, var gücümüzle uşak’ta mobilya üretimine devam etmekteyiz. Deyim yerinde ise; hani bir söz vardır ya:

“ Zoru başarırız, imkansız biraz zaman alır” Bizimki tamda bu işte. Mutlaka ve mutlaka siz değerli ve özel müşterilerimizin arzusunu yerine getirmek, peşinden sizlerle olan dostluğumuzun devamı adına, size yeniden:

“ Başka arzunuz” Diyebilmek için hiç durmaksızın araştırma ve geliştirme çalışmalarımız tüm hızı ile devam etmektedir ve edecektir, çünkü biz  Uşak Verha Mobilya olarak gücümüzü güveninizden almaktayız ve bu güveninize layık olmak için her daim öneri, istek ve taleplerinize açığız. Bilgisayar destekli mobilya tasarımı ve bilgisayar destekli mutfak ve koltuk takımı projelerimizle yolumuza devam etmekteyiz. Mobilya Üretiminde   hızla yol alırken, sizden gelen öneriler bize ışık tutacak, çok daha uzun yıllar ve daha çok müşteri portföyü ile yüksek  kaliteden hiç  ödün vermeden  çeşit bolluğu ile, sektörde edindiğimiz tecrübe, birikim, özgüven ile durmada ilerlemeye devam edeceğiz. Evinizin zerafeti, şıklığı, modenliği her zaman göz kamaştıracaktır. Bu estetik duruş, bize her an destek olacak, bize daha çok başarı ve güç getirecektir. Günümüz hızlı hayat modeli, ne kadar yorucu olsada, evimiz geldiğimizde Uşak Verha Mobilya olarak hizmetinize sunduğumuz, ürünlerimiz, günün sonunda yorgunluğunuza alacak, rahat ve konforlu bir istirahatin dinlendirici keyfini yaşatacaktır. Uşak Verha Mobilya olarak yaptığımız takımları günümüz piyasasında  en çok satan modelleri kapsar. Şayet sizde böylesine muhteşem  tarza sahip ve seri üretimini yaptığımız koltuk takımlarına sahip olabilirsiniz.  Bununla birlikte kendi modelleriniz için özel tasarım sipariş verebilirsiz.

Mutfak dediğimiz bölüm, her evin en hareketli olan bölümüdür. Mutfakta görülen görsel  tasarım ve renkler haliyle mutfağın ve evin konseptini belirleyen en önemli unsur olarak, göz önüne gelmektedir. mutfak tezgahı hazırlarken, doğal ağaç malzeme kullanılarak hazırlanmalıdır. Ağaç çeşidi olarak genellikle kayın, ceviz, meşe ve iroko ağacından üretiliyor. Yüksek  teknoloji kullanılarak hazırlanan masif panel olarak ve genellikle ortalama 40 milli metre kalınlığında tasarlanıyor. Mutfak dolapları,  ocak gibi tezgahta yer alan diğer eşyalar ile birlikte özel ölçü alınarak dolap üstüne montajı yapılıyor.