Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

MOBİLYACILIK İHTİSASIMIZ

  • 13-10-2020
  • 318

Gözümüzü bu işte açtık, başka bir işimiz yok, işimiz gücümüz mobilya yani; Uşak Verha Mobilya sadece mobilya satar. Sanatımız ve Zenatimiz budur.

Bizim ilkelerimiz:

a-    Vazgeçmemek

b-    Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımız

c-     Sevdiğimiz işi yapmak

d-    Risk almayı biliriz

e-    Yenilikçiyiz

f-     Olumsuzlukları önemsemeyiz

g-    Fırsatları önemseriz

h-    Başarılı kadromuz var

i-      Önem veririz

j-      Fark yaratmak işimiz

k-    Kaliteden ödün vermeyiz

l-      Bir müşteri, bin müşteridir

m-  Çözüm odaklıyız

n-    Çok ama çok çalışırız

Derler ki;  mobilya fikrini  IKEA tasarımcısı Gillis Lundgren  söyledi, bu  bugüne kadar mobilya sektöründeki en yenilikçi fikir oldu. O zaman, bu alanda bir sonraki özgün yeniliğin ne olacağını düşünmek istermisiniz? Hiç merak etmeyin sizin yerinize biz düşündük. Koltuk ve mutfak mobilyasında Uşak Vera Mobilya sizin için tasarlıyor, dizayn ediyor, geçmişten ilham alarak, gelece yön veriyor. Diyoruz ki:

“ Geçmişi bırak, geleceği düşün, çünkü bundan sonra orada yaşayacaksın”

İddia ediyoruz, işimizi anlık değil, ömürlük düşünüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz ve hazırda bekleyen müşteri portföyümüzle birlikte nice uzun yıllara.

    Son yıllarda teknolojinin ilerlemesi ile birlikte, insanların rahatı, güveni, konforu daha da ön plana çıkmıştır. Bu durumda insanların yaşamak için, fiziki ihtiyaçları olan,, beslenmelerini tedarik ettikleri alanların en başında tabiki mutfaklar gelmektedir.Bu mekanların en önemli konsepti olan mutfak dolaplarının tasarımında dikkat edilmesi gereken hususların başında gelen; işlevsellik, estetik, ergonomi ve renk konuları ve bu konuların mutfak tasarımındaki önemi çok büyüktür. Bizde bu ilkelere bağlıyız.