Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

MOBİLYACINIZ VERHA

  • 03-11-2020
  • 614

Mobilya satış esnasında en önemli safhalardan biride teslimat aşamasıdır. Teslim  konusunda müşterilerimize sorunsuz teslim edebilmemiz  için Kalite Kontrol ve Ambalajda taşıma  şartlarına ve yönetmeliklere uygun davranarak, en sorunsuz ve zayiatsız bir teslimat gerçekleştirmekteyiz. Onun  için ekiplerimiz, müşteri ürünlerini teslim ederken karşılaşacakları pek çok probleme karşı eşyalarınızın azami zarar görmeden teslim olması için azami dikkat ve ehemmiyeti göstermeyi önemseriz. Bunun sizin için de çok önemli olduğunu iyi biliriz. Bizden satın aldığınız ürünlerin, hasarsız, sorunsuz,  problemsiz bir şekilde size teslim edileceğinden hiç kuşkunuz olmasın. Koltuk ve mutfak için aldığınız ürünlerin teslimi en kısa zamanda, garantili bir şekilde yapılır.

       Uşak’ta Verha Mobilya’da klasik geleneksel tasarımlar yanında modern tasarımlarla da oldukça ilgi görmektedir. Gelip görmek, bir çayımızı/kahvemizi içmek menfaatiniz icabıdır.

Görmekle hiçbir şey kaybetmeyecek, aksine çok şey kazanacaksınız. Çok  çeşit ve modern tasarımlar ile her zaman sizlere hizmet vermek için hazırız. Mutfak bölümlerinde  konseptler  her geçen gün değişiyor. Müşterilerinin önerilerine göre çılgın Mimari öncüler çok kalite ve aura işler çıkarıyorlar. Kullanışlı  ve ilginç mutfak alanları  ortaya  çıkarıyoruz.. Mutfak  köşesi  ile koltuğu çılgın tasarımında birleştirerek daha kullanışlı fikirlerler ortaya çıkarıyoruz, Bu şekilde muhteşem bir yaşam trendleri oluşturuyoruz.  Küçük bir eviniz var ise bu mini dolap mutfak çok işinize yarayacak. Aynı zamanda malum olduğu üzere şimdi  evler daha küçük yapılıyor ve mutfaklar daha küçük tarzda  oluyor. Mini dolap mutfak ile yemeğinizi yaptıktan sonra dolabın kapaklarını kapatınca yaşam alanı daha düzenli oluyor. Bizde çözüm bitmez, yeterki siz isteyin, biz ihtiyacınız olan mobilyayı yapmak için hazırız.