Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

Salon Takımı Tercihinde Püf Noktaları

  • 09-09-2020
  • 360

Salon Takımı Tercihinde Püf Noktaları

Dekorasyonda hardal, yeşil ve kahverengi tonları için moda; Bu üç rengi birbiriyle birleştirmenin mükemmel etkisini seven tasarımcılar, özellikle bir koltuk takımında kombine renkler konseptini kullanmayı çok seviyor. Nubuk tarzı kumaşlar sayesinde son zamanlarda hayatımıza giren mat sonbahar renkleri, country stilinden Chesterfield ürünlerine kadar hemen hemen tüm stillerde iyi çalışıyor.

Öncelikle bir yer seçmekle başlıyoruz. Odaların ana donanımı koltuklardır. Oturacak bir yer seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey odanın alanı, büyüklüğü ve şeklidir. Odaya yerleştirilen bir kanepe, odadaki düzeni bozmamalıdır. Salonun kapısı odanın ortasında olmamalı, köşede olmalı ve oda girişinin önünde TV veya kanepe olmamalıdır. Bir odaya kapıdan girdiğinizde, bu tür mobilyalar odanın daha küçük ve rahatsız görünmesine neden olabilir. Geniş ve aydınlık bir oturma odası için hafif kanepeler, hafif duvarlar ve biraz uzaktaki mobilyalar kullanın.

Salon Takımı Tercihinde Püf Noktaları

Kahvenin asaletinden ve zamansızlığından, hardal ve yeşil setten vazgeçemeyenler için tasarımın altın icadı, köşe veya oturma odası fark etmeksizin odayı modernize ederek eve yenilik getiriyor. Kahverengi tonları seven, ancak can sıkıntısı ve sıradanlıktan korkanlar için iyi bir teklif olan yastık desenleri ve şık kapitone dikişler, seçilen ürüne hareket katarak benzersiz bir kombinasyon oluşturmanıza olanak sağlar.

Son yıllarda, kahverengi tonları en çok turkuaz veya bej ile birleştirildi. Ama artık kahverengi kanepenizi yeşil bir ranza ile birleştirip hardallı minderlerle canlandırabilirsiniz. Sonbaharda alıştığımız bu doğal renkler, sıcak ve sağlam durumları sayesinde dekorasyonunuza çok yakışacak.

Salon Takımı Tercihinde Püf Noktaları

Şık ceviz masa, aksesuarlar ve mumlarla renklendireceğiniz dinlenme setinizi destekleyerek sonbahar konseptine devam edebilirsiniz. Güçlü ve sabit renkleri bir ölçekte temsil eden bu tonlar, kendine özgü yapısı ile çocuk odaları veya işyerlerinde kullanıma uygundur. Dikkat dağıtmayan yeşil ve kahverengi tonlar, çalışırken veya TV izlerken konsantrasyona asla müdahale etmez.

Ağırlıklı olarak ceviz rengi yemek odalarında kullanılan yeşil tonlar, bir sandalye veya bankta zarif ve zevkli bir duruş sergileyecek. Harika renk uyumuı ile kombinlenen ürünlerimizi salon takımları kategorimizde inceleyebilirsiniz.