Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

Uşak Koltuk Takımı

  • 20-09-2020
  • 378

Uşak Koltuk Takımı

Koltuk takımları gelen misafirlerimizi ağırlamaktan, koyu sohbetlere kadar hatta televizyonun başında uykuya dalmaya kadar hayatımızın her anında önemli bir rol almaya başladılar. Renk renk, çeşit çeşit binlerce koltuk takımları bulunmakta. Uşak'da bulunan koltuk takımları için Verha Mobilya tüm beklentilerinizi karşılayacak cinsten. Peki koltuk takımı alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Uşak Koltuk Takımı

      Profil, sunta veya kavak gibi koltuk takımı çerçevesinde kullanılmaması gereken ağaçlardan çerçeve yapılmamasına dikkat etmek gerekirken, İdeal eğlence setlerinde gürgen ve kayın gibi ağaçlardan yapılmış iskeletleri tercih ediyoruz. . Uşak Koltuk Takımı

      Salon takımı bir tasarımdır. Evde en çok vakit geçirdiğiniz salon mobilyası setidir. Bir salon takımı satın alırken dikkat etmeniz gereken bir adım, hangi set stilini seçeceğinize karar vermektir. Modern mi? Chester bir model mi? Retro? Buna evinizdeki mobilyalara göre karar vermeniz çok önemlidir. Avangart bir model seçerseniz, onu dikkatlice incelemelisiniz.

      Kullanılan süngerin kalitesidir. Ağır süngerler ideal bir sünger türüdür. Tüketici olarak araştırması çok zor olsa da buradaki en büyük kriteriniz satın aldığınız firmanın garanti süresidir. Ayrıca şirketin lojistik destek ve satış sonrası hizmet tecrübesi de önemli bir faktör haline geliyor.

      Kumaş seçimi salon takımının bulunduğu alana uygun olmalıdır. Leke tutmayan, dayanıklı ve kolay temizlenen kumaşlar tercih edilmelidir. Salonlarda kadife, şönil ve goblen kumaşlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu tip kumaşlar için renk seçenekleri leke bırakmayanlara göre daha fazladır.

      Koltuk takımında olası cilalı parçalar kullanılmıştır. Çok parlak ürünler yerine mat veya ipek mat boyalı ürünlerin kullanımı ve temizliği her zaman daha kolaydır.

      Kanepenin bir diğer önemli adımı ise ayaklarıdır. Ayakların sabit olması çok önemlidir. Tercihen tahta ayak tercihi yapmak daha iyidir. Elbette ekonomik modellerde plastik ayaklar yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak daha yüksek bir segmentten kanepe alıyorsanız, ayakların tahta veya demir olup olmadığını kontrol edin. Ayrıca üst düzey modeller temizlik ve görünürlük açısından çok daha iyidir.

      Odanızın büyüklüğüne göre koltuk takımı seçmeniz çok önemlidir. Uşak Koltuk Takımı Evinizin ölçüsüne uymayan bir set hem görünüşte hem de kullanımda zorluklara neden olabilir.Böyle zahmetli olaylarla karşılaşmamak için evinize uygun büyüklükte bir kanepe setine bakmakta fayda var.