Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

Uşak Mobilya 2020 Modası

  • 21-09-2020
  • 404

Uşak Mobilya 2020 Modası

Her yeni çıkan güncel eşyaları değiştirmek istediğimiz gibi mobilyalarımızı da değiştirmek isteyebiliriz. Peki 2020 mobilya modası nedir? Öneriler nelerdir?

Evinizin dekorasyonunu yenilemeyi planlıyorsanız 2020'lere yeni girdiğimizde bu dönem mükemmel bir dönem olacak.Sıcak toprak tonlarının hakim olacağı bu yıl dekorasyonda gelenek ve modernliğin bir karışımını göreceğiz. Şehir hayatının karmaşasından kaçıp evimizin sadeliğinde huzur bulacağız. Doğal malzemeler kullanarak çevremizin ve sağlığımızın korunmasına katkıda bulunacağız. Kısacası 'tek kullanımlık' kavramının değiştiği yıl, 'el yapımı' ve 'çevre dostu' ürünlerin değeri artacak, daha duyarlı ve özgür tasarım yapacağız.

Sade Mobilyalar - Uşak Mobilya 2020 Modası

2019 yılındaki tasarım kaosuna rağmen 2020 bir sadelik yılı olacak. Uşak Mobilya 2020 Modası - "Canlı ama sofistike" olarak nitelendirdiğimiz bu yeni tarzın minimalizmin sakin, geriye dönük ve sıcak bir versiyonu olduğu söylenebilir. Bu nedenle bu yıl dekorasyonda daha uyumlu ve sakin bir bakış açısını benimsedik. Kalabalıktan ve yapaylıktan kurtulup sadeliğe doğru ilerleyeceğiz. Örneğin çok fazla dekoratif aksesuarımız varsa mevsime göre ayarlamalı ve azaltmalıyız. İnsanlar yavaş yavaş doğaya ve kendilerine döndüklerinde, iç tasarımda doğaya ve sadeliğe dönüş olacaktır. İskandinav tarzının dekorasyonda sade ve rahatlatıcı etkisi organik formlar ve doğal tonlar sayesinde devam edecek. Sürdürülebilirlik ön plana çıkacak: evlerde doğal ahşap, geri dönüştürülmüş tekstiller, boyanmamış iplikler, yumuşak pelüş kumaşlar ve bol miktarda seramik ve kil aksesuarları kullanılacak.

Uşak Mobilya 2020 Modası - Modern Mobilyalar

Yeni bir on yıla girerken, klasiklere bir dönüş göreceksiniz. Eski ve yeni, modern dekorasyonların sertliğinden arınmış iç düzenlemelerde uyum sağlayacak. Hiçbirimiz mükemmel değiliz, neden evlerimiz mükemmel olsun! İnsanlar, gelenek ve modernliğin harmanlandığı kusurlu mekanlar aracılığıyla kişiliklerini özgürce ifade edebilecekler. Metal veya ahşap gibi organik malzemeler ve el yapımı renkli cam gibi kusurlu formlara sahip doğal nesneler öne çıkıyor. Geleneksel detaylar, hikayeleri ve deneyimleri olan eşyalar modern mekanlara sıcaklık katacak.

Böylelikle farklı dekorasyon tarzları birbiriyle karıştırılacak; Çekten moderne, eskiden çağdaşa. Örneğin, sanatsal mekanlar modern unsurlarla daha rafine hale gelirken, vintage objeler minimalist mekanlara sıcaklık katıyor. Kısacası, modernite ve gelenek iki farklı kutup olmaktan çıkacak ve birbirini dengeleyecektir.