Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

Uşak Mutfak Dolabı İmalatı

  • 27-09-2020
  • 503

Uşak Mutfak Dolabı İmalatı

Uşak Mutfak Dolabı İmalatı

Evimizin sık sık kullandığımız mutfaklarını en iyi şekilde olmasını isteriz. Bu yüzden en iyi mutfak dolaplarını isteriz. Verha Mobilya olarak imalatı yapılan mutfak dolapları evinizin mutfaklarına kalite ve kolaylığın yanında modayı da ayaklarınızın altına seriyor.

Mutfak Dolabı İmalatında Hangi Tahta Kullanılır?

Mutfak dolaplarının ana gövdelerinde genellikle kullanılan malzeme suntalam veya mdflam kullanılmaktadır.

Suntalam Mutfak Dolabı İmalatı - Uşak Mutfak Dolabı İmalatı

Suntaların sıkıştırılmış yüzeyi melamin kaplı bir malzemedir. 18 mm kalınlığındadır. Çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Gardırop, kapı ölçülerine göre boyutlandırılır ve kenarlar PVC kaplamadır. Açık, mat ve ahşap desenli renklere sahip olup en uygun maliyetli mutfak ortamı türüdür. Uşak Mutfak Dolabı İmalatı

Mdflam Mutfak Dolabı İmalatı

Sunta ile karşılaştırıldığında daha ince ve sıkıştırılmış ağaç tozları ve ceviz kabukları preslenerek elde edilen, yüzeyi melamin ile kaplanmış, suya ve neme daha dayanıklı bir malzemedir. 210x280 veya 366x183 levhalarda üretilmektedir. Kaplama, mutfak dolabı kapısının ebatlı kesilmesi ve 1 mm kalınlığında PVC eğimli kısımların kapatılmasıyla sağlanır. Düz renkler, damarlı ahşap renkler, parlak veya mat çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Fiyat olarak suntadan daha pahalıdır.

Membran Mutfak Dolabı İmalatı

Uşak Mutfak Dolabı İmalatı Arka yüzeyi melamin, ön yüzeyi ham MDF, 0.40 mm kalınlığındaki PVC ise vakumlu pres ile kaplanır ve kapağa membran denir. Membran, ön yüzeyle birlikte dört tarafı da kaplandığı için güzel görünüyor, böylece kapağın kenarlarına su girme riski yok. Model kaplama yüzeyine istenildiği gibi yerleştirilebilir. Modern ve klasik kantri tarzı mutfaklar da kullanılmaktadır. Özellikle country tarzı mutfaklarda kullanılmaktadır. Parlak ve mat düz renklere ve ahşap motifli renklere sahiptir. Renk seçimi oldukça geniştir. Fiyat açısından ne çok ucuz ne de çok pahalı. Orta büyüklükte bir mutfak isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Uşak Mutfak Dolabı İmalatı - Akrilik

Parlak kaplamadan daha kalın ve sert olan PVC'nin 18 mm ham MDF levhalara preslenmesi ile elde edilir. Kapı ölçüsüne göre mutfak dolabı için kapı ölçüsü seçilerek, kenarın otomatik kenar bantlayıcıda 1 mm PVC bant ile kapatılmasıyla elde edilen kapılardır. Akrilik kapağın yüzeyi pürüzsüz ve son derece parlaktır, şekillendirilemez. Cama benzer bir yüzeye sahiptir. Leke tutmaz ve temizlenmesi kolaydır. Çizilmeye dayanıklıdır. Genellikle ankastre mutfaklarda modern tarzda tercih edilir. Basit ve çeşitli desenlerde renkleri vardır. Birkaç renk seçeneği var. Fiyat açısından membran ve yüksek parlaklıkta bir kaplamadan daha pahalıdır.