Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

Uşak Mutfak Dolabı

  • 29-09-2020
  • 1385

Uşak Mutfak Dolabı

Mutfak dolapları mutfak araç gereçlerini koymakta bize büyük olanak sağlamaktadır. Mutfakta güzel düzenlenen bir mutfak dolapları büyük yer kaplayan eşyalarımızı düzgün ve sıralı bir şekilde dizmemize olanak sağlamaktadır. Uşak Mutfak Dolabı - Verha mobilya ile size özel imalatı sağlanarak kaliteli ve modern şekilde sunulmaktadır.

Mutfak dolaplarımızı nasıl kullanmalıyız. İşte sizin işinize yarayacak birkaç ipucu.

Temizlik - Uşak Mutfak Dolabı

Her zaman olduğu gibi ilk görevimiz gereksiz ve eskimiş ürünleri buzdolabından atmaktır. En önemli noktalardan biri, bazılarımız her şeyi bir koleksiyoncu gibi kurtarmaya çalışsa da, atılması gereken şeyleri çöpe atmaktır.

Mutfak Dolaplarının Temizlenmesi

Mutfak dolaplarının nasıl temizleneceğini "7 adımda mutfağın en etkili temizliği" yazımızda anlattık. Bulaşık deterjanı veya diğer kimyasalların mutfak dolabınıza zarar verebileceğini unutmayın. Bunun yerine sirke ve suyla yaptığınız karışımı kullanın. Uşak Mutfak Dolabı - Karışımınız tam olarak şöyle görünür: Küçük bir kovaya 1 çay kaşığı bulaşık deterjanı ve 1 bardak sirke dökün. Ardından suyun yarısından biraz fazlasını dökün. Bu karışımı bir bez veya süngerle tüm dolaplara uygulayın. Nemli bir bezle iyice durulayın ve tüm dolapların içini tekrar silin. Bezi iyice sıktığınızdan emin olun. Son olarak, ahşabın kabarmaması için kuru bir bezle tüm nemi alın.

Uşak Mutfak Dolabı - Dolap İçlerinin Güzel Kokması

Bu küçük ama en önemli detaylardan biridir. Mutfak dolabını temizledikten sonra içine koyabileceğiniz küçük koku torbaları hazırlayabilirsiniz. Bunun için kendi favori bitkilerinizi de seçebilirsiniz. Koku torbaları hazırlamak için: Bir inç büyüklüğünde bir tül veya kumaş parçası kesin, isterseniz kurutulmuş lavanta veya manolya ekleyin. Ardından bezi bir ip ile tutturun ve gardırobunuz varsa asın. Değilse, dolabın arkasında bir yere koyabilirsiniz.

Küçük Mutfak Eşyalarının Düzenlenmesi

Uşak Mutfak Dolabı -Satın aldığınız küçük editörleri kullanarak kurgu sürecine en baştan başlayabilirsiniz. Örneğin, çatalları ve bıçakları ayırmak için yerleştirilebilen bir düzenleyici, üzerine kahve bardağı asmak için bir raf ve kuru baklagilleri düzenlemek için bir konteyner askısı. Böylelikle birinci çekmecede çatal, bıçak ve kaşıklar, lavaboda veya sürekli kullandığınız kapaklı bölmede arka arkaya dizilmiş bardaklar ve başka bir bölmede cam kavanozlarda kuru baklagiller olacaktır.