Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

VERHA MOBİLYADA EVLİLİK PAKETİ

  • 02-11-2020
  • 662

Son yıllarda en çok tercih edilen dekorasyon modelleri içerisinde tek parçaları bir arada kullanmak önerilen durumlar arasındadır. Mobilya seçimi yaparken tek renk koltuk takımı seçmek yerine birbirleri ile uyumlu renkler seçip ürünün içeriğini değiştirebilir ve böylece odaya farklı bir renk ve konsept oluşturmuş olacaktır.

 

Koltuk seçimi yaparken bir diğer dikkat edilmesi gereken kısım da odanızın boyutu ile seçtiğiniz mobilyanın boyutunun uyumlu olması gerekmektedir.  Eğer yeterli alanınız yoksa eşyalar içerisinde birbirleri yerine kullanılabilecek ürünler tercih edilerek çözüm üretilebilir. Örneğin; daha fazla yer kaplayacak mobilya takımı yerine L koltuk formatında seçmek odada daha fazla yer açacak ve sorunu çözmeye yardımcı olacaktır.

     Küçük bir salona sahipseniz koltukların sırt ve kolçak bölümlerine dikkat edilmelidir. Bu tarz koltukları seçmek yerine, komple minder seçimi alan açısından daha çok yer kazandıracaktır. Böylesine bir seçim ise; evimizdeki  kullanılan metraj yerini çoğaltıp bizi ferah bir ortama kavuşturacaktır.Uşak  Verha Mobilya siz evinizde  rahat edin diye her şeyi düşünür.